بهبود شبکه ارتباطی همراه اول در منطقه کیانپارس اهواز

بهبود شبکه ارتباطی همراه اول در منطقه کیانپارس اهواز

خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از بهبود و توسعه شبکه ارتباطی همراه اول در منطقه کیانپارس اهواز اطلاع داد.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با اجرای پروژه تعویض دکل (Tower chenge) سایت پر سرعت شهری بهزیستی اهواز، ارتباطات سیار در خیابان پهلوان غربی کیانپارس اهواز و مناطق اطراف بهینه سازی شد.

وی اضافه کرد: با عنایت به ضرورت عرضه خدمات باکیفیت به مشترکان به منظور استفاده مطلوب شهروندان از شبکه همراه اول، پروژه تعویض دکل پرسرعت شهری در دستور کار کارشناسان معاونت سیار مخابرات منطقه خوزستان قرار گرفت و با تلاش این کارشناسان، بهینه سازی این سایت با جابه جایی و افزایش ارتفاع این دکل عملیاتی شد.

فلاح زاده خاطرنشان کرد: با جابه جایی و افزایش ارتفاع دکل پرسرعت بهزیستی اهواز با تکنولوژی G۲G، ۳G، ۴، کیفیت شبکه همراه اول بهبود و سرعت آن ارتقاء یافت و ضمن برطرف شدن نقاط کور، پوشش آنتن دهی شبکه همراه اول در خیابان پهلوان غربی کیانپارس اهواز و مناطق اطراف آن هم توسعه پیدا کرد و مشترکان از ارتباطات باکیفیت مطلوبی بهره مند شدند.

وی اظهار داشت: سایت پرسرعت شهری بهزیستی اهواز پیش از این بر روی دکل قدیم با ارتفاع ۳۶ متری بوده که بر روی دکل جدید ۴۲ متری و به صورت فول باند، جابه جا، نصب و افتتاح شد.

منبع:

1401/02/27
11:51:06
0.0 / 5
797
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد