ویس كرمی:

افزایش قیمت اینترنت نباید فراتر از واقعیات موجود اقتصادی باشد

افزایش قیمت اینترنت نباید فراتر از واقعیات موجود اقتصادی باشد

به گزارش بی بی سرور عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم اظهار داشت: باید نظارتی وجود داشته باشد که اگر افزایش قیمت اینترنت اتفاق می افتد، مبتنی بر واقعیات موجود بوده و فراتر از آن نباشد.


مهرداد ویس کرمی در گفت و گو با ایسنا، در رابطه افزایش قیمت اینترنت بیان نمود: باید توجه داشته باشیم که امروزه خیلی از کارهای اداری، تجاری و کسب و کارهای ما به صورت طبیعی در فضای اینترنت انجام می شود. همینطور خیلی از پژوهش های علمی و تحقیات در بستر اینترنت صورت می گیرد و آرام آرام تأثیر فضای اینترنت و فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گاهی با فضای واقعی جامعه برابری می کند.

گرانی اینترنت روی کسب و کارها اثر می گذارد
وی ادامه داد: به صورت طبیعی گرانی اینترنت روی همه این کسب و کارها اثر می گذارد و مشکلاتی را برای کشور بوجود می آورد.
نماینده مردم خرم آباد در ارتباط با این که علت گرانی اینترنت چیست، اظهار داشت: در این رابطه باید وزیر و وزارت ارتباطات پاسخگو باشند، اما چون اینترنت هم در فضا و بستر اقتصاد کشور قرار دارد، تابع شرایط کلی حاکم بر کشور است و یکی از علت ها طبیعتا مشکلاتی است که در تورم و در جاهای دیگر وجود دارد و ازاین رو روی قیمت اینترنت هم اثر می گذارد.
ویس کرمی در انتها تصریح کرد: باید نظارتی وجود داشته باشد که این افزایش قیمت اینترنت هم اگر اتفاق می افتد مبتنی بر واقعیات موجود بوده و فراتر از آن نباشد.
منبع:

1401/02/15
16:27:53
0.0 / 5
735
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد