شماره های سرخ ایرانسلی به هواداران پرسپولیس تحویل داده شد

شماره های سرخ ایرانسلی به هواداران پرسپولیس تحویل داده شد

به گزارش بی بی سرور سیمکارت های رند ایرانسلی با پیش شماره‌ی ۰۹۰۰ و ۶ بار تکرار عدد ۶ که به مناسبت شهرآورد تهران به حراج گذاشته شده بودند، طی مراسمی به برندگان این حراج، تحویل داده شدند.


به گزارش بی بی سرور به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی ایرانسل، در این مراسم، ۱۰ عدد سیمکارت رند ایرانسل با پیش شماره‌ی ۰۹۰۰ و «۶ بار تکرار عدد ۶»، ویژه‌ی هواداران باشگاه پرسپولیس، به برندگان حراج این شماره ها، تحویل داده شد. در این رویداد که در ورزشگاه شهید کاظمی تهران (محل تمرین تیم فوتبال پرسپولیس) و با حضور برخی بازیکنان و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس، همچون کریم باقری و افشین پیروانی برگزار شد، علاوه بر سیمکارت های فوق، ۱۰ عدد توپ رسمی لالیگا، توسط ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و ۱۰ عدد پیراهن شماره ۶ تیم پرسپولیس نیز، توسط باشگاه، با امضای بازیکنان و پیشکسوتان پرسپولیس، به رسم یادبود، به خریداران اهدا شد. همینطور در قالب اجرای این طرح، ۳۰ درصد از درآمد حاصل از فروش سیمکارت های مذکور، با هدف کمک به رشد تیم های پایه‌ی باشگاه پرسپولیس، به این باشگاه اهدا می شود.
ایرانسل، حامی باشگاه پرسپولیس، همزمان با برگزاری شهرآورد تهران، مزایده‌ی شماره های رند ایرانسلی ویژه‌ی هواداران باشگاه پرسپولیس را با هدف پشتیبانی از این باشگاه، برگزار کرد. در این مزایده که از ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ شروع شد و تا ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ادامه داشت، شماره های رند ایرانسل با پیش شماره‌ی ۰۹۰۰ و ۶ بار تکرار عدد ۶، عرضه شدند. خاص ترین شماره‌ی عرضه شده در این مزایده، شماره‌ی ۰۹۰۰۶۶۶۶۶۶۶ بود. شماره های رند دیگری که با پیش شماره‌ی ۰۹۰۰ و ۶ بار تکرار عدد ۶ در این مزایده عرضه شده بودند، شامل ۰۹۰۰۶۶۶۶۶۶۰، ۰۹۰۰۶۶۶۶۶۶۱، ۰۹۰۰۶۶۶۶۶۶۹ و… بودند. علاقه مندان به شرکت در مزایده‌ی شماره های رند ایرانسل، می توانند به پرتال ویژه‌ی برگزاری مزایده ها، به نشانی shop.irancell.ir/rond مراجعه کنند. سیمکارت های ۰۹۰۰، جدید ترین پیش شماره در شبکه‌ی تلفن همراه ایران، با شعار «تو فوق العاده ای» و «۰۹۰۰؛ خط نسل متمایز»، از ۴ آبان ماه ۱۴۰۰ عرضه شده اند. ایرانسل، همزمان با آغاز نیم فصل دوم ۱۴۰۰-۱۴۰۱ لیگ برتر فوتبال ایران، با امضای یک قرارداد، حامی رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس شده است. بر طبق این قرارداد، ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در ادامه‌ی اقدامات خود در قالب مسؤولیت و سرمایه گذاری اجتماعی شرکتی، با هدف ایجاد شور و نشاط در جوانان بعنوان جامعه‌ی اصلی مشترکان این اپراتور و کمک به توسعه پایدار و ارتقای جایگاه اقتصادی و فرهنگی باشگاه پرسپولیس و استفاده‌ی حداکثری از ظرفیت های بالقوه موجود برای ارائه‌ی خدمات بیشتر به هواداران این باشگاه، از باشگاه پرسپولیس حمایت می کند. برای مشاهده‌ی ویدیوی این رویداد، اینجا کلیک کنید.

1401/02/07
17:43:31
0.0 / 5
766
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد