بیزاری نیمی از مردم آمریکا از اینترنت

بیزاری نیمی از مردم آمریکا از اینترنت

به گزارش بی بی سرور یافته های یک نظرسنجی نشان داد در حالیکه خیلی از مردم جهان همچنان در کوشش برای آنلاین شدن هستند، خیلی از مردم آمریکا از اینترنت خسته شده اند.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، بیشتر از نیمی از آمریکایی هایی (۵۵ درصد) که در نظرسنجی NordVPN شرکت کردند، می گویند اگر می توانستند حذف خودشان از اینترنت را انتخاب می کردند.

این شرکت سازنده VPN برای کامل کردن مطالعه خود، شرکت تحقیقات بازار "پروپلر اینسایتس" را مامور کرد از ۱۰۰۲ مصرف کننده آمریکایی بالای ۱۸ سال در دسامبر سال میلادی گذشته نظرسنجی کند.

درباره اینکه چرا پاسخ دهندگان در صورت امکان، حذف خودشان از اینترنت را انتخاب می کنند، ۴۷ درصد گفتند: به اینترنت اعتماد ندارند و ۴۶ درصد دیگر گفتند دلیل ندارد نامشان در اینترنت باشد، در حالیکه ۴۲ درصد اعلام کردند از این نگرانند که هک شوند. همینطور ۱۸ درصد گفتند آرزو داشتند اینترنتی نبود در حالیکه هشت درصد اظهار کردند: اصلا از اینترنت استفاده نمی کنند.

در این نظرسنجی از آمریکایی ها درباره نوع اطلاعاتی که تمایل دارند برای همیشه از اینترنت حذف شوند، سوال شد و شش نفر از هر ۱۰ نفر مایل بودند اطلاعات مالی شخصی آنها از وب حذف شود. با این وجود اطلاعات دیگری که شهروندان آمریکایی مایل بودند حذف شوند، شامل قرارهای قدیمی یا پروفایلهای شبکه اجتماعی (۲۶ درصد)، تصاویر و ویدئوهای غیرجذاب (۲۴ درصد) و سابقه شغلی قبلی (۲۳ درصد) بود.

در دنیایی که به شکل فزاینده ای متصل شده است، ناشناس ماندن دشوارتر شده است با این وجود نظرسنجی NordVPN نشان داد برخی از کاربران حاضرند پول زیادی دهند تا در فضای آنلاین ناشناس بمانند.

بر اساس گزارش وبسایت تِک رادار، از میان افراد شرکت کننده در این نظرسنجی، ۳۱ درصد گفتند تا ۱۰۰ دلار می دهند، ۱۲ درصد بین ۱۰۱ تا ۵۰۰ دلار و هشت درصد بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار مایل بودند پرداخت کنند تا در اینترنت ناشناس بمانند و سه درصد هم عنوان کردند که بیشتر از ۱۰۰۰ دلار می دهند تا در اینترنت ناشناس باشند.
1401/01/28
22:28:37
0.0 / 5
781
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد