آغاز آزمایش ابزارهای درآمدزایی متا در متاورس

آغاز آزمایش ابزارهای درآمدزایی متا در متاورس

به گزارش بی بی سرور شرکت مِتا پلتفرمز آزمایش ابزارهای فروش دارایی ها و تجارب دیجیتالی را در پلت فرم حقیقت مجازی ˮهورایزن ورلدˮ (Horizon World) شروع کرد.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، مِتا پلتفرمز در اطلاعیه ای اعلام نمود: این ابزارها ابتدا در دسترس شمار معدودی از کاربران قرار می گیرند که کلاسها، بازیها و اکسسوریهای فشن مجازی را در پلت فرم "هورایزن ورلد" این شرکت که از راه هدستهای حقیقت مجازی قابل دسترس است، ایجاد می کنند.

کاربران منتخب با استفاده از یک ابزار قادر خواهند بود اکسسوریهای خویش را بفروشند یا دسترسی پولی به فضای دیجیتالی ویژه ای که ساخته اند، فراهم نمایند.

این غول رسانه اجتماعی سرگرم آزمایش برنامه پاداش تولیدکننده محتوا برای گروهی از کاربران پلت فرم "هورایزن ورلد" در آمریکاست و تحت این برنامه، هر ماه به شرکت کنندگان جهت استفاده از قابلیتهای جدیدی که این شرکت عرضه می کند، پول می دهد.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت مِتا پلتفرمز اظهار داشت: می خواهیم یکی از دنیاهای فوق العاده باشیم و برای نیل به چنین هدفی، به تولیدکنندگان محتوای زیادی نیاز است که بتوانند خودشان را پشتیبانی کرده و کارشان را انجام دهند.

شرکت مادر فیسبوک که سال میلادی گذشته نام خویش را به "مِتا" تغییر داد، سرمایه گذاری زیادی در حقیقت افزوده و مجازی برای تقویت حضورش در متاورس (دنیای مجازی) انجام داده است. متاورس شبکه ای از فضاهای مجازی است که از راه دستگاههای مختلف قابل دسترس هستند و کاربران در آنها می توانند به کار کردن، معاشرت و بازی بپردازد.

بر اساس گزارش رویترز، "هورایزن ورلد" که پلت فرم اجتماعی حقیقت افزوده مِتا است و Horizon Venue که در آن رویدادهای مجازی برگزار می شود، در بین نخستین حرکتها به سمت فضاهای متاورس هستند.
1401/01/23
10:26:41
0.0 / 5
579
تگها: فروش
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد