400 گیگ به پهنای باند اینترنت کشور اضافه گردید

400 گیگ به پهنای باند اینترنت کشور اضافه گردید

به گزارش بی بی سرور 400 گیگ ظرفیت پهنای باند بین الملل کشور به دنبال بحران اوکراین که شنبه از دست رفته بود، با دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تأمین ظرفیت جدید جبران شد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- روز شنبه، در حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی نوشته بود: یکی از مسیرهای تامین اینترنت بین الملل که از اوکراین عبور می کند، قطع شده و قسمتی از پهنای باند بین الملل کم شده که در ساعت پیک ممکنست منجر به اختلال شود. این مسئله را از زمان شروع بحران اوکراین پیش بینی کرده بودیم و به سبب زمان بر بودن تامین ظرفیت جدید، همان موقع به همکارانم در شرکت ارتباطات زیرساخت گفتم که برای ظرفیت جایگزین اقدام نمایند و این مساله به سرعت در حال انجام می باشد.
در این راستا به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پی صدور دستور عیسی زارع پور -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- برای تامین ظرفیت جدید برای جبران ۴۰۰ گیگ ظرفیت از دست رفته در پی بحران اوکراین، حمید فتاحی- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام نمود که ۴۰۰ گیگ ظرفیت جدید به پهنای باند کشور جبران شده است.
فتاحی اضافه کرد: این ظرفیت جدید جهت جبران پهنای باند قطع شده در پی بحران اوکراین به وجود آمده است و تست ارتباط پایدار انجام شد و هم اکنون قابل استفاده می باشد.
همین طور مهدی سالم -مدیر روابط عمومی وزارت ارتباطات- اعلام نمود: با تلاش و پیگیری همکارانم در شرکت ارتباطات زیرساخت، ۴۰۰ گیگ ظرفیت به پهنای باند اینترنت کشور افزوده شد. این میزان جهت جبران پهنای باند قطع شده در روز شنبه است. تست ارتباط پایدار انجام شده و این ظرفیت هم اکنون قابل استفاده می باشد.
منبع:

1400/12/18
23:32:54
0.0 / 5
802
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد