همکاری سونی و هوندا برای تولید انبوه خودرو های برقی

همکاری سونی و هوندا برای تولید انبوه خودرو های برقی

به گزارش بی بی سرور سونی به دنبال همکاری با شرکت هوندا برای تولید انبوه خودرو های برقی با کارکردها و امکانات متنوع است.به گزارش بی بی سرور به نقل از نیواطلس، سونی می خواهد تخصص خود در زمینه تولید انواع سنسور دوربین را در صنعت تولید وسایل نقلیه خودران به کار بگیرد.
سونی در سالهای اخیر گام های کوچکی را در دنیای اتومبیل رانی برداشته و الان به یک نام شناخته شده یعنی هوندا روی آورده تا به آن کمک نماید در این عرصه جایگاه مناسبی پیدا کند. دو طرف قصد دارند خودرو های الکتریکی تازه ای بسازند و فروش آنها در اواسط دهه جاری آغاز کنند.
سونی در سال ۲۰۲۰ در تولید یک خودروی مفهومی مجهز به انواع دوربین و حسگر مشارکت کرد و سال جاری با مشارکت هوندا تفاهمنامه ای را امضا کرده و متعهد به ایجاد یک شرکت تخصصی در زمینه تولید وسایل نقلیه الکتریکی با باتری و با ارزش افزوده بالا و عرضه خدمات حمل و نقل شده است.
دو طرف قصد دارند این شرکت را که هنوز نامی از آن برده نشده، امسال میلادی تأسیس کنند، و برای انجام این کار، تخصص های خویش را با هم ترکیب می کنند. این برای سونی به معنای به کارگیری دانش آن در حوزه فناوری های تصویربرداری، سنجش، شبکه سازی و سرگرمی است، در حالیکه هوندا تولید خودرو و توسعه خدمات حرکتی را انجام خواهد داد. فروش نخستین محصول مشترک دو طرف برای سال ۲۰۲۵ در نظر گرفته شده است.

1400/12/17
11:11:46
0.0 / 5
858
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد