سقف حقوق پایه کارمندان آمازون 350 هزار دلار شد

سقف حقوق پایه کارمندان آمازون 350 هزار دلار شد

شرکت آمازون حداکثر حقوق پایه ای که به کارمندانش پرداخت می کند را از ۱۶۰ هزار دلار به ۳۵۰ هزار دلار افزایش داد.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، آمازون در اطلاعیه ای به کارمندانش اعلام نمود یک سال قبل بازر کار بسیار رقابتی بوده و در یک بررسی کامل از گزینه های مختلف، بررسی مسائل اقتصادی کسب و کار آمازون و احتیاج به رقابتی ماندن برای جذب و حفظ استعدادهای بزرگ، تصمیم گرفتیم سقف حقوق پایه را به شکل معناداری افزایش دهیم.

بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان همینطور اعلام نمود پاداشهای اغلب مشاغل جهانی خود را زیاد می کند و زمان اعطای سهام را برای همخوانی با افزایشهای مذکور تغییر می دهد.

کارفرمایان بزرگ برای استخدام و حفظ افرادی که در دوران "استعفای بزرگ" نیاز دارند، به سختی تلاش می کنند. گزارشهای رسانه ای نشان داده است نرخ خروج کارمندان از آمازون به سطح بحرانی رسیده و ۵۰ معاون رئیس سال میلادی گذشته این شرکت را ترک کردند.

افزایش حقوق آمازون پیش تر توسط اینسایدر گزارش شده بود. این شرکت سال قبل حقوق ساعتی برای کارکنانش در آمریکا را به بیشتر از ۱۸ دلار افزایش داده بود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، افزایش حقوق با هزینه سنگین در فعالیت لجستیکی آمازون همزمان شده است که شامل استخدام گسترده برای انبارهای این شرکت بوده است. آمازون پنج شنبه گذشته عملکرد مالی در سه ماهه چهارم را گزارش کرد. سود سه ماهه چهارم آمازون با کمک سرمایه گذاری در شرکت خودروی برقی ریویان و افزایش قیمت سالانه اشتراک پرایم در آمریکا افزایش پیدا کرد. ارزش سهام آمازون به دنبال انتشار گزارش عملکرد سه ماهه بهتر از حد مطلوب این شرکت، روز جمعه ۱۳.۵ درصد رشد کرد و ارزش بازار آمازون تا آخر وقت معاملات حدود ۱۹۰ میلیارد دلار افزوده شد و رکورد قبلی که متعلق به اپل با رشد ۱۸۱ میلیارد دلار در ۲۸ ژانویه بود را شکست.

منبع:

1400/11/19
23:11:55
0.0 / 5
910
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد