هشدار بنیانگذار تلگرام درباره ممنوعیت رمزارزها در روسیه

هشدار بنیانگذار تلگرام درباره ممنوعیت رمزارزها در روسیه

بی بی سرور: پاول دوروف، مدیرعامل و هم موسس سرویس پیام رسانی تلگرام هشدار داد پیشنهاد ممنوعیت رمزارزها در روسیه می تواند چندین صنعت فناوری را نابود کرده و موجب خروج متخصصان IT از این کشور شود.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، دوروف که متولد روسیه است، روز شنبه در کانال تلگرام خود نوشت: پیشنهاد بانک مرکزی روسیه برای ممنوعیت کلی رمزارزها، سوزاندن خشک و تر با هم است. هیچ کدام از کشورهای توسعه یافته رمزارزها را ممنوع نکرده اند.

بانک مرکزی روسیه اواخر هفته گذشته ممنوعیت استخراج و استفاده از همه رمزارز را با اشاره به خطراتی که برای سیستم مالی کشور ایجاد می کنند، پیشنهاد کرد. بانک مرکزی رمزارزها را به طرحهای هرمی تشبیه و اعلام نمود رمزارزها حاکمیت سیاست پولی کشور را تضعیف کرده اند.

بنیانگذار تلگرام اظهار داشت: ممنوعیت روسیه بطور اجتناب ناپذیری توسعه فناوری بلاک چین را کند خواهدنمود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، الیزاوتا دانیلووا، مدیر دپارتمان ثبات مالی بانک مرکزی روسیه اظهار نمود: مقررات پیشنهاد شده شامل داراییهایی که در خارج می باشند، نمی گردد و افرادی که حسابهای خارجی قادر خواهند بود همچنان به معامله رمزارز بپردازند. این رگولاتور همین طور استخراج رمزارز را هدف گرفته و اعلام نموده که به برنامه سبز روسیه لطمه زده و تامین انرژی روسیه را به خطر می اندازد.

منبع:

1400/11/04
22:03:05
0.0 / 5
968
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد