اپل الزام به تایید هویت برای خرید را کنسل کرد

اپل الزام به تایید هویت برای خرید را کنسل کرد

اپل از شروع این هفته الزام دانش آموزان و معلمان آمریکایی را برای تأیید هویت بمنظور بهره مندی از تخفیف های این شرکت کنسل کرده است.به گزارش بی بی سرور به نقل از انگجت، اپل تصریح کرده کاربرانی که قصد دارند با دریافت تخفیف محصولات آنرا خریداری کنند دیگر نباید لزوماً هویت خودرا تأیید کنند.
تا قبل از این افراد زیادی که لزوماً معلم یا دانشجو هم نبودند، توانسته بودند از خدمات تخفیف UNiDAYS استفاده کنند و گفته می شود اپل که از این وضعیت متضرر شده، ممکنست در آینده این روند را متوقف نماید.
اپل قبلاً برای مدت کوتاهی افراد را ملزم به تأیید اطلاعات هویتی برای تأیید دانشجو و معلوم بودنشان کرده بود. اما در نهایت این الزام را لغو نمود. علت آن بود که تعدادی از مربیان و کارکنان مدارس نمی توانستند وضعیت خودرا بوسیله سرویس UNiDAYS به درستی تأیید کنند. حالا افراد بدون درج دقیق اطلاعات هویتی خود می توانند یک دفعه دیگر مک ها، آی پدها و سایر محصولات اپل دارای تخفیف را از وب سایت آموزشی این شرکت در ایالات متحده خریداری کنند.
هنوز معین نیست آیا اپل می خواهد بعد از رفع مشکلات احتمالی سیستم مذکور، این الزامات را باردیگر اجرا نماید یا نه. برای سال ها، اپل از UNiDAYS در خیلی از کشورها همچون بریتانیا، بهره برده تا اطمینان حاصل کند تنها افرادی که واجد شرایط تخفیف های آموزشی هستند، می توانند از تخفیف خرید بهره مند شوند.

1400/11/04
10:35:31
0.0 / 5
936
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد