تاریخ بار دیگر برای بیتکوین تکرار خواهد شد؟

تاریخ بار دیگر برای بیتکوین تکرار خواهد شد؟

بی بی سرور: یک کارشناس اظهار داشت: بیتکوین روز گذشته، ۱۹ دیماه از سطحی عبور کرد که برای بسیاری یک سطح کلیدی محسوب می شد و دقیقا رفتاری از خود نشان داد که در شهریورماه (سپتامبر ۲۰۲۱) پیش از حرکت به سمت بالاترین قیمتش یعنی ۶۹ هزار دلار، از خود نشان داده بود.


احسان عاشوری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: داده های آماری نشان می دهند که پولبک قیمت جفت ارز بیت کوین/دلار از سطح قیمتی ۴۰٫۷۰۰ دلار است و می تواند متعاقبا از ۴۲ هزار دلار هم عبور کند. شاید این رفتار بیتکوین برای بعضی ها هیجان چندانی نداشته باشد، اما برای بعضی دیگر یادآور حرکت قیمت بیتکوین در شهریور ماه است؛ یعنی زمانی که قیمت ۴۰٫۷۰۰ دلار سکوی پرتابی شد برای بیتکوین و هفت هفته بعد به بالاترین قیمت تاریخ خود، یعنی ۶۹ هزار دلار رسید.
این کارشناس حوزه رمزارزها تصریح کرد: البته در عین حال، اظهارنظرها در مورد سیاست های سختگیرانه اقتصادی فدرال رزرو آمریکا هنوز ادامه دارد و تاثیرات آن روی بازار کریپتو را نباید نادیده گرفت. شباهت دیگری که در نمودار قیمتی بیتکوین میتوان مشاهده کرد، جایگاه قیمتی بیتکوین دقیقا در یک سال قبل است. اما تفاوت مهمی که این روزها وجود دارد، احساسات بازار است.
عاشوری افزود: سال قبل همین روزها، شاخص ترس و طمع که نشان دهنده احساسات بازار است، عدد ۹۳ را نشان می داد؛ احساسات بازار در وضعیت طمع شدید قرار داشت و همه چیز حاکی از ثبت رکورد جدید برای بیتکوین بود. اما شنبه این هفته، شاخص ترس و طمع عدد ۱۰ را ثبت کرد، یعنی ترس شدید، دقیقا نقطه مقابل احساسات بازار در زمان مشابه سال قبل. این عدد نشان داده است که گاوهای بازار یا همان خریداران درحال ترس هستند و خرس های بازار یا همان فروشنده ها بازار در وضعیت طمع.1400/10/22
00:43:55
0.0 / 5
934
تگها: فروش
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد