برگزاری نمایشگاه تلکام با ۱۰۰ شرکت وزارت ارتباطات حاضر نشد

برگزاری نمایشگاه تلکام با ۱۰۰ شرکت وزارت ارتباطات حاضر نشد

به گزارش بی بی سرور مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با اعلان اینکه حدود 100 شرکت ازجمله 20 استارت آپ فعال در نمایشگاه تلکام حضور داشتند، اظهار داشت: وزارت ارتباطات در برگزاری نمایشگاه تلکام امسال حضور نداشت و این جای تاسف است که حوزه حاکمیتی که پدر خانواده ارتباطات است، در نمایشگاه شرکت نکرده و امیدواریم در سال های آتی روند تغییر پیدا کند.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام در جمع خبرنگاران در آخرین روز نمایشگاه تلکام، اظهار نمود: بیست ودومین نمایشگاه تلکام با شعار مخابرات همراه دیجیتال و توسعه پایدار، بعد از دو سال به سبب شیوع ویروس کرونا در ایران اجرا شد. شرکت مخابرات ایران با گروه مخابرات ایران در نمایشگاه در سالن های ۷، ۸ و ۹ حضور داشت. حدود ۱۰۰ شرکت در نمایشگاه حضور داشتند. همین طور با هماهنگی با ریاست جمهوری، ۲۰ استارت آپ فعال در نمایشگاه شرکت و مخاطبانی را جذب کردند. مراوده ای که با استارت آپ ها داریم این است که نیازهای ارتباطی و زیرساختی آنها را تامین نماییم.
وی با اعلان اینکه نمایشگاه امسال راندمان بالایی داشت، اظهار داشت: ما به سندیکای صنعت مخابرات پیشنهاد دادیم که در نمایشگاه شرکت نمایند، اما اعلام نمودند که در نمایشگاه حضور پیدا نمی کنند، البته شرکت های تابعه شان در نمایشگاه حاضرند؛ حدود ۳۵ شرکت از سندیکای صنعت مخابرات در نمایشگاه حضور دارند. ما از سال های آتی از حضور شرکتها در نمایشگاه استقبال می نماییم و فضا برای همه فعالان عرصه ICT کشور باز است.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران درباره حضور اپراتورهای همراه در تلکام بیان کرد: ۶۵ درصد بازار ارتباطی کشور هم برعهده شرکت مخابرات، همراه اول و ایرانسل است که در نمایشگاه حضور داشتند. البته توقع داشتیم که حوزه حاکمیت هم در نمایشگاه شرکت نماید و امیدواریم این اتفاق سال های آتی رخ دهد. وزارت ارتباطات در برگزاری نمایشگاه تلکام امسال حضور نداشت و این جای تاسف است که حوزه حاکمیتی که پدر خانواده ارتباطات است، در نمایشگاه شرکت نکرد و امیدواریم در سال های آتی روند تغییر پیدا کند.
بیدخام با اعلان اینکه امسال متولی برگزاری نمایشگاه تلکام، مخابرات ایران بود، اظهار نمود: مخابرات ایران در نمایشگاه امسال، در زمینه مشتریان خانگی، تجاری و سازمانی محصولاتی ارائه کرد؛ در بحث اتصال فیبر نوری به اماکن، ورک شاپ های آموزشی اجرا شد. در طول نمایشگاه، نخستین اپلیکیشن شرکت مخابرات به نام «مخابرات من» رونمایی گردید و الان تمام مشتریان می توانند سرویس ها و خدمات مورد نظرشان را از این اپلیکیشن دریافت نمایند.
منبع:

1400/10/05
20:49:00
0.0 / 5
879
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد