تعطیلی فروشگاههای اپل در پی افزایش ابتلای کارمندان به کووید

تعطیلی فروشگاههای اپل در پی افزایش ابتلای کارمندان به کووید

شرکت اپل موقتاً هفت شعبه فروش خود در آمریکا و کانادا را طی روز گذشته به سبب افزایش موارد مبتلاشدن به کووید 19 در بین کارمندانش تعطیل کرد.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، اپل که در کوپرتینوی کالیفرنیا مستقر است، بطور معمول هنگامی که تست کرونای حدود ۱۰ درصد از کارکنان مثبت می شود، شعبه فروش خودرا تعطیل می کند.

چنین تعطیلی هایی در هفته های اخیر به امر متداولی تبدیل گشته است. اپل قبل از دور اخیر تعطیلی ها، هشت شعبه فروش خود در تگزاس، مریلند، هاوایی، اوهایو و اوتاوا را تعطیل و بازگشایی کرده بود. این تعطیلی ها بطور معمول هر کدام چند روز ادامه پیدا می کند. نهمین فروشگاهی که تعطیل شد و در لینکلن رود در میامی بیچ قرار داشت، همچنان تعطیل مانده است. اپل در اوت شعبه ای در چارلستون کارولینای جنوبی را تعطیل کرده بود.

این شرکت در اطلاعیه ای اعلام نمود ما شرایط را مرتبا رصد می نماییم و تدابیر سلامتی را برمبنای آن تنظیم می نماییم تا از سلامت مشتریان و کارمندانمان حمایت نماییم. ما به رویکرد جامع برای تیمهای خود که شامل تست مرتب روزانه سلامتی، زدن ماسک توسط کارمندان و مشتریان و نظافت کامل و مرخصی با حقوق است، متعهد مانده ایم.

اپل قبل از این اعلام نموده بود کارکنانش مرتبا تست کرونا می دهند و هنگامی که شعب فروش این شرکت بازگشایی می شوند، هر کارمند باردیگر تست می دهد.

با افزایش شمار موارد مبتلاشدن به واریانت اُمیکرون در سراسر جهان، اپل ازدحام در فروشگاههایش را بمنظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی محدود کرده است و باردیگر استفاده از ماسک در همه فروشگاههای خود در آمریکا را الزامی اعلام نموده و باردیگر از حفاظهای پلکسی گلس برای حفظ سلامتی کارمندانش استفاده می نماید.

بر اساس گزارش بلومبرگ، همزمان اپل به مشوق برای سفارش آنلاین افزوده است و از روز چهارشنبه تحویل دو ساعته رایگان برای محصولاتش در بیشتر مناطق را اعلام نمود. هزینه ارسال سفارش بطور معمول ۹ دلار است.
1400/10/03
11:25:05
0.0 / 5
967
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد