مصوبه تنظیم مقررات ارتباطات؛

تعرفه استفاده از فضا و برق در مراکز مخابراتی تغییر نمود

تعرفه استفاده از فضا و برق در مراکز مخابراتی تغییر نمود

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه استفاده از فضا در مراکز مخابراتی و هم تعرفه استفاده از خدمت برق در مراکز مخابراتی را تغییر داد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از مهر، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۳۲۶ خود به پیشنهاد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، دو مبحث بازبینی تعرفه استفاده از فضا در مراکز مخابراتی و هم بازبینی تعرفه استفاده از خدمت برق در مراکز مخابراتی را بررسی و تصویب کرد. بر مبنای مصوبه این جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، سقف تعرفه یک مترمربع استفاده از فضا در مراکز مخابراتی برای شرکتهای متقاضی به شرح جدول زیر تعیین شده است:
معیار محاسبه فضا، سطح اشغال شده از کف توسط تجهیزات نصب شده در مراکز مخابراتی است؛ همینطور برای سطح اشغال کمتر از یک مترمربع، تعرفه های جدول ماده ۱ به نسبت مستقیم کسر می شود؛از تاریخ ابلاغ این مصوبه، کلیه مصوبات مغایر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات همچون مصوبه شماره ۱۴۷ مورخ ۰۵/‏۰۶/‏۱۳۹۱‬ و بند ۲ مصوبه شماره ۷ جلسه شماره ۱۶۶ مورخ ۳۰/‏۰۳/‏۱۳۹۲‬ و هم بند ۸ مصوبه شماره ۱۸۱ مورخ ۱۳/‏۱۱/‏۱۳۹۲‬ مورد قبول نیست. در همین حال کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در این نشست تعرفه استفاده از خدمت برق در مراکز مخابراتی را هم بازبینی کرد. سقف تعرفه استفاده از خدمت برق در مراکز مخابراتی برای اپراتورهای دریافت کننده تجهیزات در مراکز مخابراتی به شرح جدول زیر است:
ارائه دهنده خدمت برای عرضه خدمت برق با پشتوانه، باید از کلیه تجهیزات لازم برای برقراری مسیرهای جایگزین تأمین خدمت برق از قبیل باتری و ژنراتور استفاده نماید. عرضه دهنده خدمت برای عرضه خدمت برق بی وقفه، باید از کلیه تجهیزات لازم برای تضمین عرضه خدمت برق بی وقفه، از قبیل باتری، ژنراتور و UPS استفاده نماید. بر این اساس بند ۲ پیوست مصوبه شماره ۳ جلسه شماره ۲۳۰ مورخ ۰۹/‏۱۲/‏۱۳۹۴‬ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به عبارت «تعرفه استفاده از برق برای مراکز مخابراتی مطابق مصوبه شماره ۲ جلسه شماره ۳۲۶ و اصلاحات بعدی آن است» تغییر می کند. از تاریخ ابلاغ این مصوبه، کلیه مصوبات مغایر همچون مصوبه شماره ۲ جلسه شماره ۲۱۸ مورخ ۱۱/‏۰۵/‏۱۳۹۴‬ کمیسیون و تبصره ۱ بند ۲ پیوست مصوبه شماره ۳ جلسه شماره ۲۳۰ کمیسیون منسوخ می شود. این مصوبات از تاریخ ابلاغ لازم الاجرا است. پیش از این تعرفه خدمات برق و فضا در مراکز مخابراتی برای اپراتورهای ارتباطی مطابق ارقام جداول زیر محاسبه می شد.
تعرفه واگذاری ماهانه برق در مراکز مخابراتی مصوب سال ۹۵

تعرفه استفاده از فضا در مراکز مخابراتی مصوب سال ۹۵منبع:

1400/09/29
10:04:18
0.0 / 5
886
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد