با حمایت صندوق نوآوری صورت گرفت

ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ در تامین امنیت اطلاعات کشور

ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ در تامین امنیت اطلاعات کشور

یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی موفق به ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ در تامین امنیت اطلاعات کشور شد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، شمسایی، قائم مقام مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در مورد فعالیت این شرکت اظهار داشت: شرکت ما بطور تخصصی در حوزه ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ در امتداد تامین امنیت اطلاعات کشور فعالیت می کند و همین طور خدماتی را در حوزه های اپلیکشن های تحت وب، موبایل اپلیکیشن ها، وب سرویس ها و نسخه های دسکتاپی، شبکه ای و زیرساختی به سازمان ها و ارگان های دولتی ارائه می کند.

وی ادامه داد: با توجه به این که بیشتر خدمات سازمان ها در بستر اینترنت ارائه می شود و همین طور با شیوع بیماری کرونا، سازمان های دولتی دورکاری را ترجیح داده اند، پس تامین امنیت اطلاعات اپلیکیشن ها از دغدغه های اصلی آنها بوده است، پس اهتمام می نماییم تا امنیت کاملی در زمینه اطلاعات در کشور برقرار شود.

قائم مقام مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در مورد آزمون نفوذ در امتداد تامین امنیت اطلاعات در کشور، اظهار نمود: این روش برای ارزیابی امنیتی سامانه و پروسه یک تحلیل فعال بر روی شبکه است تا نقطه ضعف و نقص فنی در رابطه با آنها تشخیص داده شود.

وی ادامه داد: ارزیابی امنیتی سامانه در این شرکت برمبنای استاندارهای لازم و با تاکید بر دانش و تجربه کارشناسان آزمون نفوذ، در زمینه های وب سرویس، میزکار، موبایل، شبکه و زیرساخت انجام می شود و این شرکت به جهت ارائه خدمات امنیتی شامل ارزیابی امنیتی و آزمون نفوذ، دانش بنیانی شده است.

شمسایی در ادامه با اعلان اینکه سازمان ها پس از طراحی اپلیکیشن موبایلی یا وب سایت، این سامانه ها را بمنظور برقراری امنیت به ما می سپارند، اظهار داشت: اگر شرکتها اپلیکیشن موبایلی را بدون هیچ اطلاعاتی در اختیار شرکتی قرار دهند، ما این اپلیکیشن را در جعبه سیاه تست می نماییم و در صورتیکه اطلاعات اپلیکیشن را در اختیار داشته باشیم، سطح آزمون نفوذ جهت تست انجام و آنرا به سطح جعبه سفید تغییر می دهیم.

قائم مقام مدیرعامل این شرکت دانش بنیان افزود: طراحی اپلیکیشن ها در کشور توسط استارت آپ ها صورت می گیرد و این خدمت با بودجه و هزینه بسیار پایین ارائه می شود.

وی در مورد مزیت رقابتی خدمات این شرکت، بیان کرد: ما کوشیدیم در ارائه خدمات بجای واگرایی، عمقی گرا باشیم تا بتوانیم ابعاد مختلف امنیت را در شرکت مورد بررسی قرار داده و آنرا گسترش دهیم.

شمسایی در مورد گرفتن مجوز جهت تامین امنیت اطلاعاتی در کشور، اشاره کرد: ما مجوز ارائه خدمات خودرا از سازمان فناوری اطلاعات گرفتن و گواهی احراز صلاحیت خود در حوزه امنیت تولید و تبادل اطلاعات را نیز از شورای عالی انفورماتیک دریافت کرده ایم.

قائم مقام مدیرعامل این شرکت دانش بنیان در ادامه در مورد خدمات دریافتی این شرکت از صندوق نوآوری و شکوفایی، اظهار داشت: ما از خدمات توانمندسازی صندوق نوآوری در بحث آموزش در امتداد به روزرسانی دانش شرکت استفاده کردیم و همین طور در رویدادهای تجاری و صادراتی صندوق نیز شرکت داشتیم.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، او در آخر ابراز امیدواری کرد که این شرکت بتواند خدمات خودرا با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به کشورهای مختلف صادر کند.
1400/09/18
12:08:34
0.0 / 5
1060
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد