جلالی:

تنها ۲۵ درصد از ظرفیت دولت الکترونیک اجرا می شود

تنها ۲۵ درصد از ظرفیت دولت الکترونیک اجرا می شود

به گزارش بی بی سرور نماینده مردم رفسنجان با اعلان اینکه دولت کاملا الترونیک، یک انقلاب اداری شمرده می شود، اظهار داشت: متأسفانه 25 درصد از این ظرفیت بیشتر استفاده نمی نماییم. بیشتر کشورهای دنیا، همه کارهای اداری شان الترونیک شده است.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، حسین جلالی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار نمود: دولت کاملا الکترونیک، یک انقلاب اداری شمرده می شود. دولت الکترونیک بر سلامت اداری، دقت و سرعت می افزاید. در روزهای کرونا، ضرورت این مهم بیشتر احساس می شد. اما ما متأسفانه ۲۵ درصد از این ظرفیت بیشتر استفاده نمی نماییم. بیشتر کشورهای دنیا، همه کارهای اداری شان الترونیک شده است. این مساله را پیگیری کنید.
این عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس در انتقادی از در نظر گرفتن حق ماموریت برای کارمندان یا مدیرانی که سفر خارجی می روند، اظهار داشت: حدودا همه چیز این افراد رایگان است. بلیطشان رایگان، هتلشان رایگان و حتی مبلغ برای بازدید از موزه ها و نمایشگاه ها در نظر گرفته می شود. در آخر هم حقوق بالایی برای حق ماموریت اعطا می شود. این وضعیت، پسندیده نیست. ما باید نظمی به ماجرای مالی ماموریت ها بدهیم.
نماینده مردم رفسنجان در مجلس یازدهم در مورد صادرات خشکبار اظهار داشت: ارزش پولی صادرات خشکبار ما ۵ میلیارد دلار است. این در قالب پیمان سپاری ارزی با ارز نیمایی برای کشاورز و تولیدکننده و صادرکننده خسارت است.
وی با اعلان اینکه کشاورزی در مناطق کویری درحال نابودی است، اظهار داشت: آبیاری نوین و کشاورزی مکانیزه بسیار حائز اهمیت می باشد. باغات پسته رفسنجان نیازمند مکانیزه شدن است. به مسئله اراضی ملی هم دقت کنید.
منبع:

1400/07/29
15:13:42
0.0 / 5
1061
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد