تعطیلی لینکدین مایکروسافت در چین

تعطیلی لینکدین مایکروسافت در چین

به گزارش بی بی سرور مایکروسافت لینکدین را در چین بعد از گذشت حدود هفت سال از طریق اندازی آن تعطیل کرده و نسخه ساده تری را جایگزین این پلت فرم خواهد نمود که تنها به مشاغل متمرکز می شود.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، لینکدین تنها شبکه اجتماعی آمریکایی بزرگی بود که در چین فعالیت می کرد. دولت این کشور این پلتفرمها را ملزم می کند مقررات و قوانین سخت گیرانه ای را رعایت نمایند.

لینکدین در یک پست وبلاگ اعلام نمود: ما با فضای فعالیت پر چالشی روبرو می باشیم. این شبکه اجتماعی سطح مشابه موفقیتی که از جنبه های اجتماعی اشتراک گذاری و آگاه نگهداشتن در سرتاسر جهان داشت را در چین تجربه نکرده است.

لینکدین اعلام نمود سرویس چینی خویش را که در آن برخی از محتواها به علت الزامات رگولاتوری محدود شده است، با پورتال جدیدی به نام InJobs عوض می کند سرویس جدید که اواخر سال جاری راه اندازی می شود، شامل فید اجتماعی یا امکان به اشتراک گذاشتن پستها یا مقالات نیست.

نشانه های مشکل برای اولین بار در مارس نمایان شد. لینکدین در آن زمان گفته بود در مدتی که تلاش می کند مطمئن شود مطابق با مقررات چین فعالیت می کند، پذیرش اعضای جدید در سرویس چینی خویش را متوقف خواهد نمود.

بر اساس گزارش رویترز، لینکدین که در سال ۲۰۱۶ توسط مایکروسافت خریداری شد، در سطح جهانی در بین کارفرمایان، کارمندان و جویندگان کار بسیار محبوب است چونکه قابلیت های مشابه شبکه اجتماعی دارد که ارتباط گرفتن آنها با یکدیگر را راحتتر می کند و همزمان به آنها اجازه می دهد شبکه حرفه ای خویش را بسازند.

منبع:

1400/07/25
09:06:45
0.0 / 5
1053
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد