رئیس موزه ارتباطات اعلام كرد

برگزاری نمایشگاه دائمی تمبر در اداره پست کیش

برگزاری نمایشگاه دائمی تمبر در اداره پست کیش

مدیرکل دفتر ارتباطات شرکت ملی پست از برگزاری نمایشگاه دائمی تمبر در اداره پست جزیره کیش آگاهی داد.


حسن عمیدی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه نمایشگاه دائمی تمبر در اداره پست جزیره کیش برگزار می شود، اظهار داشت: در این نمایشگاه گزیده ای از تمبرهای داخلی و خارجی با موضوعات مختلف به معرض نمایش گذاشته می شود.
رییس موزه ارتباطات، تمبر را یکی از معتبرترین داشته های فرهنگی کشورها برشمرد و اضافه کرد: تمبر بعنوان یک رسانه ارتباطی با قابلیت پیام رسانی گسترده و فراگیرش، نقش های گوناگونی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، تاریخی، اقتصادی و سیاسی و غیره ایفا می کند.
وی با اعلان اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه، آشنا کردن اقشار مختلف از مراجعین پست با این سفیر فرهنگی است، اظهار نمود: در ادامه روند برگزاری مراکز پست موزه در سراسر کشور، نمایشگاه های دائمی تمبر نیز در اقصی نقاط کشور با هدف معرفی تمبر و گسترش فرهنگ تمبر و تمبرشناسی اجرا می شود.
عضو شورای تمبر کشور در آخر با اعلان اینکه اقدامات فرهنگی پست ایران و موزه ارتباطات مورد توجه مجامع بین المللی قرار گرفته است اشاره کرد: اتحادیه جهانی پست نیز همیشه این اقدامات را در صفحات اجتماعی خود در پلتفرمهای مختلف منتشر نموده است.
به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، قبل از این نخستین مرکز پست موزه مدرسه در رشت، اولین خانه موزه تمبر در تبریز، نخستین پست موزه تمبر در یزد به راه افتاده است و مراکز پست موزه مدرسه دلگان و موزه های تمبر سبزوار، زنجان و میبد نیز آماده سازی شده که به زودی افتتاح می گردد.1400/07/23
10:36:56
0.0 / 5
1240
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد