رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی انفورماتیك ایران:

بازاریابی دیجیتالی با هزینه کمتر سبب شکوفایی اقتصاد می شود

بازاریابی دیجیتالی با هزینه کمتر سبب شکوفایی اقتصاد می شود

بی بی سرور: رئیس اولین کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت و بازارسازهای نوین از ارائه راهکارهای علمی پژوهشی جهت افزایش فروش آنلاین صنایع مختلف آگاهی داد.به گزارش بی بی سرور به نقل از دبیرخانه کنگره صنعت و بازارسازهای نوین در آئین رونمایی از پوستر کنگره و نمایشگاه صنعت و بازارسازهای نوین حسین پور بشاش رییس کنگره گفت: به سبب شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع کرونا، تحریم ها و رکود اقتصادی، خیلی از صنایع در کشور با مشکل فروش مواجه گشته اند که ما تلاش نموده ایم با بهره گیری از پژوهشهای کاربردی و راهکارهای عملیاتی در حوزه فضای دیجیتال مارکتینگ اقداماتی را برای کمک به صنایع مختلف و توسعه اشتغال دانش آموختگاه دانشگاهی انجام دهیم.
در ادامه کامران کیانی منش دبیر علمی کنگره با بیان این نکته که فعالان حدود ۱۵ رشته از صنایع کوچک، متوسط و بزرگ بطور کلی از اهداف و مخاطبان در کنگره صنعت و بازارسازهای نوین هستند، اظهار داشت: صنایع پزشکی، کشاورزی، معدنی، فلزی و غیرفلزی، صنعت بانک و بیمه، ساختمان و... همچون رشته صنایع هدف محسوب می شوند.
کیانی منش، رئیس دانشگاه عالی انفورماتیک ایران اضافه کرد: تعدادی از صنایع گام هایی را جهت افزایش فروش خود با بهره گیری از فضای دیجیتال آغاز نموده اند و تعدادی از صنایع نیز همچنان بصورت سنتی، تدریجاً به سمت فروش های آنلاین رفته اند؛ پس هدف ما این است که بوسیله کنگره، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه جنبی این کنگره در زمینه دیجیتال بصورت علمی و عملی کمک نماییم تا صنایع بتوانند در این شرایط رکود اقتصادی، فروش خودرا بالا برند.
سارا شفیعی دبیر اجرائی کنگره نیز با اشاره به این که اولین کنگره و نمایشگاه صنعت و بازارسازهای نوین ۱۵ تا ۱۸ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود، اظهار داشت: این کنگره بصورت بین المللی و با حضور فعالانی از صنایع کشورهای همسایه و همین طور کشورهای اروپایی بصورت مجازی و حضوری برپا خواهد شد.
شروین مسگرها دبیر کنگره اشاره کرد: این کنگره با حمایت وزارت خانه های صنعت، معدن و تجارت، وزارت علوم، وزارت امور خارجه، اتاق تجاری ایران و همین طور دانشگاه های علوم پزشکی، شرکت شهرک های صنعتی و سازمان هایی مانند سازمان محیط زیست وتوسط دانشگاه جامع علمی کاربردی انفورماتیک ایران در جزیره کیش انجام می شود.
مرتضی اسلام زاده عضو شورای عالی کنگره و نمایشگاه بین المللی صنعت وبازارسازهای نوین، دستاورد این کنگره را توسعه و رونق تولید، جهش صادرات دانسته و نتیجه آن را گامی موثر در تبدیل علم به ثروت با اثربخشی ارتباط صنعت و دانشگاه عنوان کردند.


منبع:

1400/06/23
10:33:13
0.0 / 5
928
تگها: آموزش , آنلاین
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد