گاف نمایندگان مجلس آمریکا در ارسال نامه به مدیر یاهو

گاف نمایندگان مجلس آمریکا در ارسال نامه به مدیر یاهو

به گزارش بی بی سرور گروهی متشکل از ۱۱ نماینده جمهوریخواه مجلس آمریکا با ارسال نامه شدید الحنی به ماریسا مایر بعنوان مدیرعامل یاهو، وی را تهدید کردند اگر به درخواست اطلاعات در ارتباط با حمله ششم ژانویه به ساختمان کنگره ترتیب اثر ندهد، با اقدام قانونی روبرو می شود.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، اما مشکل اینجاست که ماریسا مایر از سال ۲۰۱۷ دیگر مدیرعامل یاهو نیست. این نامه به مدیران عامل ۱۳ شرکت فناوری ارسال شده بود.

نامه های دیگر نمایندگان که به آمازون، AOL (که شرکت آپولو آنرا به همراه یاهو خریداری کرد)، اپل، AT&T، فیسبوک، گوگل، مایکروسافت، اسنپ، تی موبایل، توییتر، یو اس سلولار و وریزون ارسال شده اند به نظر می آید بدون اشتباه بوده اند. اما گویا نمایندگان کنگره آمریکا اندکی از زمان عقب هستند چونکه هیچ نامه ای به ردیت، تلگرام، تیک تاک و سایر شرکتهای فناوری مهم برای درخواست اطلاعات ارسال نشده است. به نظر می آید فهرستی که دست این نمایندگان بوده، در ارتباط با چندین سال پیش بوده است.

بر اساس گزارش انگجت، باآنکه این اشتباه خنده دار است اما عدم شناخت کنگره از دنیای فناوری را نشان داده است که مشکلاتی را بوجود می آورد خواه ارسال نامه به مدیرعاملی باشد که سالها پیش شرکت تحت مدیریتش را ترک کرده است یا پیشنهاد تغییرات قانونی که پیچیدگیهای قابل پیشبینی را به وجود می آورد. اشتباه بعدی امکان دارد به سادگی اصلاح نشود.

یاهو از سال ۲۰۱۷ چندین بار مالک و مدیریتش را تغییر داده است.

منبع:

1400/06/16
23:34:49
0.0 / 5
1015
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد