اختلال در اینستاگرام مشکل جهانی است

اختلال در اینستاگرام مشکل جهانی است

بی بی سرور: اینستاگرام عصر امروز در سراسر جهان برای تعدادی از کاربران مبتلا به اختلال شد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، شبکه اجتماعی اینستاگرام عصر امروز برای قسمتی از کاربران جهانی مبتلا به اختلال شد. آنطور که دیلی میل اشاره کرده، هزاران کاربر در سراسر جهان گزارش کرده اند که اپلیکیشن اینستاگرام در میانه روز پنجشنبه گرفتار مشکل شده است.
خیلی از کاربران اینستاگرامی برای به اشتراک گذاری تجربه خود از اختلال اینستاگرام و برای مطمئن شدن از این که این یک مشکل همگانی است، در شبکه اجتماعی توییتر، به این مساله اشاره کردند. تعدادی از کاربران قادر به ارسال پیام به فالوئرهای خود نیستند و یا نمی توانند کامنت بگذارند، درحالی که برخی دیگر نمی توانند از قابلیت استوری اینستاگرام استفاده کنند و یا برخی اصلا نمی توانند وارد اپلیکیشن شوند.
اختلال اینستاگرام در حالی است که یک ماه پیش هم مورد مشابهی رخ داده بود. داون دتکتور که موارد قطعی و اختلال وب سایت ها و سرویس ها را از منابع مختلف شامل گزارش های خطایی که توسط کاربران در این پلت فرم ارسال می شود، ردیابی می کند، به این مساله پرداخته بود. البته بعد از چند ساعت اینستاگرام اعلام نمود مشکلی که موجب اختلال دسترسی برخی از کاربران به این پلت فرم شده بود را حل کرده است. اینستاگرام در توییتی اعلام نموده بود: "ما برگشتیم! اگر قبل از این شرایط دشواری داشتند حالا باید حساب شما به وضعیت عادی برگشته باشد."
بر اساس گزارش وب سایت ردیابی قطعی داون دتکتور، اینستاگرام برای حدود ۶۰۰۰ کاربر قطع شده بود. اینستاگرام که متعلق به شرکت فیسبوک است، قبل تر اعلام نموده بود می دانیم که برخی از کاربران هم اکنون مشکل دسترسی پیدا کرده اند و ما سرگرم رفع آن هستیم.
منبع:

1400/06/12
17:14:00
0.0 / 5
1285
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد