بلاک خودکار آزارگران در توییتر با تکنولوژی جدید

بلاک خودکار آزارگران در توییتر با تکنولوژی جدید

بی بی سرور: شرکت توییتر قابلیت ایمنی جدیدی را عرضه می کند که بصورت اتوماتیک حسابهایی را که از زبان آزاردهنده بهره برده و پاسخهای ناخواسته ارسال می کنند را به مدت هفت روز موقتاً بلاک خواهدنمود.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، هنگامی که قابلیت Safety Mode فعال شود، سیستمهای توییتر محتوای توییت را بررسی نموده و احتمال منفی بودن آنرا ارزیابی می کنند.

این شرکت اعلام نمود حسابهایی که کاربر غالبا با آنها تعامل دارند، بصورت خودکار مسدود نخواهند شد و ارتباطات کاربر در نظر گرفته می شوند.

توییتر قبل از این اقدامات مختلفی را برای رسیدگی به مسئله آزار و اذیت در این شبکه اجتماعی بکار بسته بود اما قابلیت جدید از این نظر قابل توجه است که عمده بار را از دوش فرد آزاردیده برداشته و بصورت اتوماتیک به مسدود کردن حساب مزاحم اقدام می کند. این شرکت اعلام نمود ما می خواهیم مردم در توییتر از مکالمات مطلوب بهره مند شوند بدین سبب تعاملات ناخواسته و ناخوشایندی که این مکالمات را مختل می کند را محدود می نماییم.

بر اساس گزارش رویترز، قابلیت Safety Mode در قسمت تنظیمات می تواند فعال شود و برای گروه کوچکی در iOS، اندروید و سایت توییتر بصورت آزمایشی برای دریافت بازخورد قابل دسترس خواهد بود و فعلا برای حسابهایی عرضه می شود که تنظیمات انگلیسی زبان دارند.

این قابلیت همچنان در مراحل اولیه توسعه است بنا بر این احتمال خطا در آن وجود دارد. کاربران می توانند به مرور توییتها و اکانتهایی که توسط این توانایی مسدود شده اند بپردازند و حسابهایی که به اشتباه مسدود شده اند را از حالت بلاک خارج کنند.

منبع:

1400/06/12
14:28:29
0.0 / 5
1451
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد