تامین نیازهای خدماتی و اطلاع رسانی مشتریان در درگاه مخابرات

تامین نیازهای خدماتی و اطلاع رسانی مشتریان در درگاه مخابرات

بی بی سرور: مشترکان تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران می توانند بوسیله وب سایت این شرکت به نشانی و مشخصات کامل مرکز مخابراتی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند و علاوه بر تامین نیازهای اطلاعاتی از مجموعه خدمات شرکت مخابرات نیز استفاده کنند.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، در صورتیکه یکی از مهم ترین اهداف گسترش فناوری، جلوگیری از رفت وآمدهای غیرضروری و تسهیل زندگی افراد بوده است، گاهی یکی از با اهمیت ترین علل تردد مشترکان تلفن ثابت به مراکز مخابراتی و بانک ها همیشه دریافت خدماتی است که بصورت غیرحضوری هم قابلیت دریافت آنها وجود دارد. همین طور در شرایطی که کرونا هنوز هم در کشورمان شایع است و هر روز اخبار جدیدی از آمار مبتلایان شنیده می شود، می توان بجای حضور در شرکت مخابرات، از خدمات غیرحضوری این شرکت استفاده نمود.
در این راستا متقاضیان و مشترکان تلفن ثابت شرکت مخابرات ایران، می توانند با ورود به وب سایت tci.ir و انتخاب گزینه «مخابرات من»، ضمن بهره مندی از خیلی از خدمات شرکت مخابرات ایران و تامین نیازهای اطلاعاتی، نشانی مرکز مخابراتی مربوط به شماره تلفن ثابت خودرا نیز به دست بیاورند.
بنابر گزارش شرکت مخابرات ایران، هر مشترک با ثبت نام در مخابرات من، علاوه بر مشاهده قبض تلفن ثابت خود، می تواند خدمات دیگری چون دریافت ریزمکالمات و صورتحساب، دریافت و پرداخت کارکرد تلفن و قبض دوره، باز کردن یا بستن صفر دوم، قطع و وصل تلفن، تغییر آدرس و کشف مزاحمت را نیز دریافت کند. مشتریان شرکت مخابرات ایران می توانند درخواست تلفن ثابت و اینترنت جدید را نیز از همین طریق ثبت کرده و وضعیت سرویس، ریز کارکرد و سرعت اینترنت خودرا نیز چک و کنترل کنند.
منبع:

1400/06/07
23:28:59
0.0 / 5
1134
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد