در یك حراجی ؛

امضای استیو جابز ۸۰۰ هزار دلار فروخته شد!

امضای استیو جابز ۸۰۰ هزار دلار فروخته شد!

یک کتاب راهنمای متعلق به کامپیوتر Apple II که امضا و دست نوشته استیو جابز را در خود دارد در حراجی به قیمت 800 هزار دلار به فروش رسید.


به گزارش بی بی سرور به نقل از دیلی میل، یک کتاب راهنمای کامپیوتر AppleII که ۴۱ سال از عمر آن می گذرد و امضای استیو جابز را دارد، در حراجی به قیمت ۸۰۰ هزار دلار به فروش رسید. خریدار این کتاب راهنما نیز مالک تیم فوتبال آمریکایی ایندیاناپولیس است.
شرکتی در بوستون آمریکا به نام RR Auction این کتاب راهنمای متعلق به ۱۹۸۰ میلادی را به قیمت ۷۸۷ هزار و ۴۸۴ دلار فروخته است. این کتابچه ۱۹۶ صفحه ای امضای استیو جابز و مایک مارکولا (سرمایه گذار اولیه اپل) را دارد. جابز ۲۵ ساله متنی در کتاب راهنما نوشته است: جولیان نسل تو، اولین نسلی است که با کامپیوتر های بزرگ می شود. دنیا را تغییر بده. استیو جابز ۱۹۸۰.
این نامه خطاب به جولیان برویر پسر توزیع کننده سابق محصولات اپل در انگلیس است. کامپیوتر Apple2 یکی از اولین کامپیوتر هایی بود که بطور انبوه در بازار تولید شد. اپل در آن زمان با چالش های زیادی روبرو شد و این کامپیوتر به محصول مهمی برای شرکت تبدیل شد. اپل در دسامبر ۱۹۸۰ میلادی و سه سال بعد از عرضه Apple II برای اولین بار سهام خودرا به بازار ارائه کرد.

1400/06/02
09:38:55
0.0 / 5
986
تگها: اپل
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد