صورتحساب تلفن ثابت یك ماهه شد

درصورت عدم پرداخت قبض 20 هزار تومانی، تلفن قطع می شود

درصورت عدم پرداخت قبض 20 هزار تومانی، تلفن قطع می شود

به قول مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، صورتحساب تلفن ثابت یک ماهه شده است و اگر قبض آخر یک دوره بیشتر از ۲۰ هزار تومان باشد و پرداخت نشود، تلفن به صورت یک طرفه قطع می شود.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، محمدرضا بیدخام اظهار نمود: با عنایت به این که صورت حساب تلفن ثابت در دوره های یک ماهه صادر می شود، ضروریست برای پیشگیری از یک طرفه شدن خطوط تلفن، مبالغ صورت حساب به صورت ماهانه و در مهلت زمانی تعیین شده از راه سامانه تلفنی ۲۰۰۰ و یا سایت شرکت مخابرات ایران و یا همینطور از راه تلفن همراه با کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع پرداخت گردد.
بنا به اعلام شرکت مخابرات ایران، وی تصریح کرد: درصورتیکه قبض آخر یک دوره بیشتر از ۲۰ هزار تومان باشد و یا اینکه در دو دوره متوالی مبلغ صورتحساب کمتر از ۲۰ هزار تومان باشد و ما شاهد پرداخت نکردن صورتحساب در این دو شرایط باشیم تلفن به صورت یک طرفه قطع می شود.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چه راهکاری اندیشیده اید که در زمان قطع تلفن ثابت بدون رجوع مشترکان مجدد تلفن وصل شود، اظهار داشت: در صورتیکه به دلیل پرداخت نکردن بدهی، خط تلفن مشترک، یک طرفه و یا قطع شده است برای تسریع در روند اتصال مجدد بهتر است مبلغ صورت حساب را از راه سامانه تلفنی ۲۰۰۰ پرداخت کنند تا تلفن مشترک خودکار وصل شود.
در سامانه مخابرات تلفن همراه برخی مشترکان درج نشده است
بیدخام در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چرا برای برخی مشترکان تلفن ثابت پیامک صورت حساب ارسال نمی گردد، اظهار نمود: از آنجایی که در سامانه مخابرات تلفن همراه برخی مشترکان درج نشده است این اتفاق می افتد و ما درخواست می نماییم افراد با رفتن به کد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع، تلفن همراه خویش را وارد کنند تا صورتحساب ماهانه به آنها ارسال شود.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چرا برخی درخواست های مردم برای انتقال خطوط تلفن ثابت با کندی انجام می شود، اظهار داشت: همه تلاش مجموعه مخابرات این است که خدمات در اسرع وقت عرضه شود، اما چون تعرفه های شرکت مخابرات در ارتباط با حدود ۱۲ سال پیش است امکان عرضه سرویس در زمان مقرر وجود ندارد و ما درخواست ترمیم تعرفه را از مسؤلان داریم.
مدیر کل ارتباطات وامور بین الملل شرکت مخابرات ایران پیش از این هم اعلام نموده بود که در صورت استفاده نکردن از تماس با کشورهای خارجی و به منظور پیشگیری از سوءاستفاده و حک تلفن ثابت، حتما درباره بستن صفر دوم در مکالمات بین الملل اقدام نمایند.
منبع:

1400/05/13
22:54:04
0.0 / 5
1000
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد