لینکدین ۱۰ میلیارد دلاری شد

لینکدین ۱۰ میلیارد دلاری شد

به گزارش بی بی سرور شبکه اجتماعی لینکدین حالا منبع درآمد سالانه ۱۰ میلیارد دلار برای مایکروسافت است.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، مایکروسافت طی سه سال قبل امنیت و بازی را به کسب و کاری با درآمد سالانه ۱۰ میلیارد دلار برای این شرکت تبدیل کرد و الان نوبت لینکدین رسیده که به یک کسب و کار ۱۰ میلیارد دلاری تبدیل گردد.

مایکروسافت در گزارش درآمدهای سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۲۱ خود اعلام نمود درآمد لینکدین ۴۶ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد کرده که تحت تأثیر تقاضای قوی برای تبلیغات در بخش مارکتینگ سولوشنز بوده که رشد ۹۷ درصدی سال به سال داشته است. مایکروسافت درآمدها یا سود و ضرر لینکدین را فاش نکرد اما مقامات این شرکت اعلام کردند که کسب و کار تبلیغات لینکدین در سه ماهه جاری برای اولین بار از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد.

مایکروسافت لینکدین را در سال ۲۰۱۶ به مبلغ ۲۶.۲ میلیارد دلار خریداری کرد. از آن زمان این شرکت به شکل بسیار محدودی محصولات و خدمات لینکدین را با محصولاتش یکپارچه کرده است. مایکروسافت تنها گامهای ابتدایی را برای منتقل کردن لینکدین به سرویس رایانش ابری آزور به جای فعالیت در سرورهای خودش برداشته است. مقامات مایکروسافت تاکید دارند که این یکپارچگی آهسته بر مبنای طراحی بوده و نگرانی نخست آنها افزایش دادن شمار کاربران لینکدین است.

تا حدود زیادی علت اینکه آمار لینکدین در سه ماهه جاری قوی به نظر می آید، کندی اشتغال زایی، تبلیغات اشتغال ناشی از همه گیری کووید ۱۹ و ضعیف شدن استخدام در ماههای گذشته بود.

بر اساس گزارش زدنت، مایکروسافت درآمدهای لینکدین را در جهت بخش پردازشهای کسب و کار و بهره وری اعلام نمود که آفیس ۳۶۵ و داینامیکس ۳۶۵ را هم در برمی گیرد. این بخش در ۱۴.۷ میلیارد دلار از ۴۶.۲ میلیارد دلار درآمد سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۲۱ مایکروسافت سهیم بود. درآمدهای لینکدین تحت بخش کامرشیال کلود از جانب مایکروسافت محاسبه می شود.

همچنین لینکدین همزمان با بازگشایی دفاتر در یک خبر جداگانه اعلام نمود به کارمندانش اجازه خواهد داد به دورکاری تمام وقت بپردازند. سیاست جدید برخلاف تصمیم قبلی این شبکه اجتماعی تخصصی است که در اکتبر اعلام نموده بود انتظار دارد بعد از رفع محدودیتهای کرونایی کارمندانش ۵۰ درصد زمان فعالیت را در محل کارشان بگذرانند.

بازبینی این سیاست و انعطاف پذیری برای کار تمام وقت به صورت دورکاری یا حضور نیمه وقت در محل کار، شامل بیشتر از ۱۶ هزار کارمند لینکدین در سرتاسر جهان می شود.

هانسن، مدیر منابع انسانی لینکدین اعلام نمود این شرکت فعلاً کارمندانش را ملزم به دریافت واکسن کووید ۱۹ برای بازگشت به محل کار نمی کند در حالیکه شرکتهای فناوری نظیر گوگل و فیسبوک تزریق واکسن در زمان بازگشت کارمندانش به محل کار را الزامی کرده اند. توییتر هم که به تازگی دفاترشان را بازگشایی کرده بود، به علت افزایش انتشار کرونا باردیگر تعطیل کرده است.

بر اساس گزارش رویترز، لینکدین دفاتر جهانی خویش را بر مبنای آمار مبتلا شدن به کووید ۱۹ در هر منطقه می گشاید.
1400/05/09
10:04:43
0.0 / 5
1411
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد