تست قابلیت لیمیتس برای مقابله با آزار و اذیت در اینستاگرام

تست قابلیت لیمیتس برای مقابله با آزار و اذیت در اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت جدیدی به نام ˮلیمیتسˮ (Limits) را آزمایش می کند که به کاربران اجازه می دهد هر زمان حس کنند که هدف آزار و اذیت قرار دارند، حسابشان را قفل کرده و هرگونه تعامل احتمالی را محدود کنند.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، آدام موسری، مدیر اینستاگرام در معرفی این ابزار به فینال یورو ۲۰۲۰ اشاره نمود که در جریان آن بازیگران سیاه پوست تیم ملی انگلیس بعد از شکست تیمشان در مقابل ایتالیا در مرحله پنالتی، با موج آزار و اذیت روبرو شدند.

موسری در ویدیویی که روز پنج شنبه به اشتراک گذاشت، اعلام نمود نژادپرستی و نفرت پراکنی جایی در اینستاگرام ندارند. نه فقط مشاهده اینکه با افراد چطور به این شکل رفتار می شود، انزجاورآور است بلکه نحوه عملکرد اینستاگرام هم زیر سوال می رود.

موسری اظهار داشت: اینستاگرام در کوشش برای مقابله با آزار و اذیت در این پلتفرم، می خواهد تا جای ممکن نفرت پراکنی را به صفر برساند. با این وجود می دانیم که ریشه کن کردن کامل تمامی اشکال نژادپرستی در این اپلیکیشن احیانا نا ممکن است. این اپلیکیشن می خواهد به کاربران ابزارهای بیشتری را فراهم آورد که در مقابل آزار و اذیت قدرت بیشتری به آنها می دهد و "لیمیتس" هم دراین زمینه عمل می کند. ما می دانیم که افراد گاهی موقتاً در وضعیت ریسک واقعی قرار می گیرند و باید به آنها ابزاری برای پشتیبانی از خودشان بدهیم.

بر اساس گزارش انگجت، اینستاگرام هم اکنون "لیمیتس" را در شماری از کشورهای جهان آزمایش می کند. در این بین، موسری قول داد اینستاگرام درباره نحوه مقابله با نژادپرستی در این پلتفرم، در ماههای آتی اطلاعات بیشتری فراهم خواهدنمود.
1400/05/03
12:30:33
0.0 / 5
1288
تگها: اپل , اپلیكیشن
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد