بازگشت كارمندان به دفاتر اپل به تاخیر افتاد

بازگشت كارمندان به دفاتر اپل به تاخیر افتاد

بی بی سرور: شرکت اپل در پی افزایش موارد مبتلاشدن به کووید 19 در آمریکا و جهان، بازگشت کارمندانش به محل کارشان را یک ماه به تاخیر انداخت.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، سازنده آیفون اولین غول فناوری آمریکایی است که برنامه هایش برای نرمال سازی فعالیت را به علت استمرار همه گیری کووید ۱۹ در سراسر جهان و موارد مبتلاشدن شامل افزایش شیوع نوع دلتای ویروس کرونا به تاخیر می اندازد. منابع آگاه به بلومبرگ نیوز گفتند: این شرکت به کارمندانش حداقل یک ماه قبل از زمان بازگشت الزامی به دفاتر اطلاع خواهد داد.

اپل در ژوئن از کارمندانش خواسته بود از اوایل سپتامبر دستکم سه روز در هفته در محل کارشان حاضر باشند. این در شرایطی است که سایر شرکتهای فناوری بزرگ آمریکایی با دورکاری کامل کارمندانشان موافقت کرده اند.

تیم کوک، مدیرعامل اپل در ابتدا بازگشت کارمندان در تابستان را برنامه ریزی کرده بود. وی قبل از این گفته بود هیچ جایگزینی برای همکاری رو در رو وجود ندارد اما ما یاد گرفتیم چگونه می توانیم کارمان را خارج از دفتر بدون قربانی کردن راندمان یا نتایج مورد نظر انجام دهیم. تمامی این آموخته ها اهمیت دارند و زمانی که همه گیری را پشت سر بگذاریم، تمامی موارد عالی درباب اپل را حفظ خواهیم کرد و بهترین تغییراتی که امسال داشته ایم را در آن خواهیم گنجاند.

مدیرعامل اپل در یک یادداشت داخلی به دسترس پذیر بودن واکسن و کاهش نرخ مبتلاشدن اشاره کرده بود. برخی از کارمندان این شرکت در دوران همه گیری در ایام خاصی به فعالیت در محل کار پرداخته بودند.

بر اساس گزارش رویترز، بیشتر شرکتهای فناوری همچون توییتر و سلزفورس مدل های دورکاری دائمی یا هیبریدی که تلفیقی از دورکاری و حضور در محل کار است را انتخاب نموده اند.

منبع:

1400/05/01
11:46:12
0.0 / 5
1156
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد