انواع سبك های طراحی داخلی

انواع سبك های طراحی داخلی

بارها شاهد این جمله بودیم كه ساختمان 60 متری رو جوری طراحی كرده اند كه انگار 100 متر دیده میشه همه این موارد مربوط به طراحی و معماری می باشد.


طراحی داخلی منزل مهمترین فاکتور  در زیبایی خانه می باشد . شاید در دید اول به نظر کار ساده ای می آید ولی واقعا نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد . بارها شاهد این جمله بودیم که ساختمان  60 متری رو جوری طراحی کرده اند که انگار 100 متر دیده میشه همه این موارد مربوط به طراحی و معماری می باشد .وبسایت مرجع دکوراسیون و معماری طرحینه ایده هایی را برای شما در بخش دکوراسیون منزل آورده است می توانید با مراجعه به وب سایت آنها را مشاهده کنید و در تکمیل طرح خود الهام بگیرید . وقتی حرف از دکوراسیون منزل میزنیم مهمترین بخش ها به ذهن می رسند که شامل :

 • دکوراسیون پذیرایی
 • دکوراسیون آشپزخانه
 • دکوراسیون سرویس بهداشتی
 • دکوراسیون اتاق خواب

این چهار مورد اصلی منزل که نیاز به طراحی  دکوراسیون داخلی با ایده ها و سلیقه دارند  . در ادامه اشاره ای مختصر به هر کدام از اینها می اندازیم .

 

دکوراسیون داخلی پذیرایی

اتاق نشیمن و پذیرایی یکی مهمترین بخش های هر منزل است که در دید قرار دارد . از این رو باید در طراحی دکوراسیون آن بهترین ایده ها را استفاده کنید .  استفاده درست از مبلمان , کاغذ دیواری , گچ بری , پرده ها , پنجره ها و سایر لوازم جانبی به شدت تاثیر زیادی در  زیبایی کار شما خواهد  داشت . می توان گفت کاغذ دیواری و کاشی های کف , پوستر دیواری سه بعدی از فاکتور های مهم در طراحی داخلی پذیرایی محسوب می شوند . انتخاب درست و دقیق آنها می تواند تاثیر زیادی در طراحی و دیزاین منزل داشته باشد.

دکوراسیون آشپزخانه

در طراحی و دکوراسیون آشپزخانه کابینت ها حرف اول را میزنند و در اصل 90 درصد آشپزخانه را می پوشانند و زیبایی خاصی به آن می دهند . اما یک فاکتور مهم دیگر در طراحی دکوراسیون آشپزخانه امروزه استفاده می شود و آن کاشی بین کابینتی است که در طرح ها و مدل های مختلفی وجود دارد . طرحینه در رابطه با کاشی بین کابینتی در بخش مختص خود به صورت کامل بحث کرده و نمونه طرح هایی نیز ارائه داده است می توانید وارد این بخش شوید .

آشپزخانه قلب هر خانه ای است و از دید خانم ها مهمترین نکته ای که باید در طراحی بیشترین اهمیت را داشته باشد آنجا است . البته که فضای حال و پذیرایی را به شدت بالا باز می کند و زیبایی وصف ناپذیری به منزل می دهد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی

شاید در دید خیلی از افراد سرویس بهداشتی نیازی به دکوراسیون و دقت بالایی ندارد اما من این را قبول ندارم . حمام لوکس , و سرویس بهداشتی لاکچری مستقیم با روح و روان ما سرکار دارد . عاشق طراحی داخلی سرویس بهداشتی حمام و توالت هستم و دوست دارم  در آرامش کامل زیر دوش آب گرم قرار بگیرم .

دکوراسیون اتاق خواب

داشتن اتاق خواب شیک و مدرن و کاملا منظم با کمد دیواری های بزرگ و جا دار فقط با یک طراحی داخلی امکان پذیر است . ایجاد فضا از بخش های کاذب مهارت زیادی می خواهد استفاده از اطراف پنجره و طراحیکمد دیواری و میز آرایش و مطالعه نیازمند تخصص بالای طراح دکوراسیون است .

آرامشی بی نظری را می توان فقط در یک اتاق خواب راحت تجربه کرد . اگر این اتاق خواب مستر باشد دیگه محشر است . دیزاین اتاق خواب برای همه افراد خانواده اهمیت زیادی دارد . البته که در طراحی سلیقه ها متفاوت است و همه دوست دارند که خواسته خود را در اتاق خواب پیاده کنند .

انواع سبک های طراحی داخلی

در ادامه به انواع سبک های طراحی داخلی منزل اشاره ای می کنیم :

 • سبک مدرن
 • سبک صنعتی
 • سبک مینیمال
 • سبک انتقالی
 • سبک فرانسوی
 • سبک روستیک
 • سبک مدیترانه ای
 • سبک آرت دکو
 • سبک ساحلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و بالا بردن دانش خود از دکوراسیون و معماری می توانید از وب سایت طرحینه استفاده کنید :  https://tarhineh.com/

1400/04/30
12:17:14
0.0 / 5
1195
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد