جزئیات دوره آموزشی كاربردی و تخصصی اینترنت اشیاء در پارك فناوری تهران

جزئیات دوره آموزشی كاربردی و تخصصی اینترنت اشیاء در پارك فناوری تهران

به گزارش بی بی سرور پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری مرکز نوآوری اینترنت اشیا(آیوتیک)، دوره ی آموزشی اینترنت اشیاء (ویژه تابستان ۱۴۰۰) را برگزار می نماید.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، این دوره با هدف عرضه آموزش های تخصصی و کاربردی و همراهی افراد مستعد و علاقه مند ورود به بازار کار و یا کارآفرینی در حوزه اینترنت اشیاء در مسیری نوین برگزار می گردد.
با عنایت به شرایط کنونی و حفظ سلامتی شرکت کنندگان مباحث نظریه این دوره به صورت آنلاین برگزار می گردد و صرفا کارگاه ها و مباحث عملی با رعایت پروتکلهای بهداشتی لازم به صورت حضوری خواهند بود.
مخاطبان این دوره شامل علاقه مندان ورود به بازار کار حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)، علاقه مندان ورود به بازار کار حوزه اینترنت اشیا، استارتاپ های تخصصی و کارآفرینان حوزه ICT و IoT، سرمایه های فکری شرکت ها و سازمان های علاقمند تکنولوژی های جدید و همه علاقه مندان فعالیت و کار در زمینه تکنولوژی های جدید هستند.
این دوره برای دانشجویان مقاطع تحصیلی تکمیلی و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی طراحی شده و اولویت شرکت در دوره با این افراد خواهد بود و داشتن حداقل مدرک کارشناسی الزامی است.
اجرای بخش عملی دوره در آزمایشگاه IoT پارک علم و فناوری دانشگاه تهران که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به راه افتاده است، آشنایی شرکت کنندگان با کاربردهای ۵G در عرضه خدمات هوشمندسازی، بهره گیری از تجربه عملی اساتیدی از شرکتهای عضو فروم اینترنت اشیاء ایران و فرصت تعامل با شرکتهای فعال در حوزه IoT حاضر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از وجه تمایز این دوره آموزشی است.
شرکت کنندگان در انتهای دوره مدرک معتبری از پارک علم و فناوری دانشگاه تهران دریافت می کنند.
از خصوصیت های دوره میتوان به بهره مندی از اساتید و مربیان صاحب نام و متخصص در زمینه اینترنت اشیاء، برگزاری کارگاه های آموزشی در کنار مباحث تئوری، انجام پروژه عملی در طول دوره توسط شرکت کنندگان، بررسی کاربردهای مطرح این مورد در بازار ایران و منتورینگ پروژه های شرکت کنندگان اشاره نمود.
ثبت نام اولیه متقاضیان مجانی است و متقاضیان بر مبنای رزومه های ارسالی و مصاحبه تلفنی گزینش شده و ارزیابی خواهند شد. طبق ارزیابی در هفته آخر تیرماه اسامی پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می توانند با شماره ۸۸۱۷۹۵۸۴ تماس بگیرند و همینطور برای ثبت نام در این دوره می توانند به سایت http: //utstpark.ir/iot-course-1400/ رجوع کنند.
آخرین فرصت ثبت نام اولیه متقاضیان و علاقه مندان، ۲۵ تیرماه ۱۴۰۰ تعیین شده است.
پذیرفته شدگان دوره ۵۵ ساعت آموزش شامل مباحث نظریه و عملی را زیرنظر اساتید و مربیان بنام فعال در زمینه اینترنت اشیا می گذرانند و در صورت عرضه موفق پروژه عملی در انتهای دوره مدرک به آنها اعطا خواهد شد.1400/04/16
12:59:11
0.0 / 5
1030
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد