جزییات برگزاری الكامپ ۲۶

جزییات برگزاری الكامپ ۲۶

مدیر اجرائی الکامپ با اشاره به برگزاری نمایشگاه الکامپ در تیرماه اظهار داشت: صنعت فاوا ابزار مهم و موثری جهت مقابله با کرونا بشمار می رود و در این دوران شرکت هایی مختلفی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آنها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت دارد.


به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، با شیوع ویروس کرونا در جهان، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، الکامپ ۲۰۲۰، نیز مقرر بود سال قبل اجرا شود اما چندین بار به سبب کرونا به تعویق افتاد و در نهایت الکام استارز (بخشی از الکامپ با حضور استارت آپ ها) از ۲۹ دی ماه تا ۲ بهمن ۱۳۹۹ و البته بصورت آنلاین انجام شد.
در این راستا سازمان نظام صنفی کامپیوتری اعلام نموده که نمایشگاه الکامپ تهران را از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مورد و نظارت ستاد کرونا که برای کلیه نمایشگاه ها وجود دارد برگزار خواهدنمود. محمد ثروتی -مدیر اجرائی الکامپ- درباره اهمیت برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: صنعت فاوا ابزار مهم و موثری جهت مقابله با کرونا بشمار می رود و در این دوران شرکت هایی مختلفی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آنها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت داشته و تقاضاهای مختلفی نیز برای حضور درنمایشگاه ها وجود داشت.
وی اشاره کرد: از طرفی تیرماه موعد برگزاری نمایشگاه الکامپ است و از نمایشگاه قبلی هم حدود ۲۴ ماه گذشته است که نیاز صنعت فاوا و مجموعه های استارت آپی به حضور در نمایشگاه ها به شدت احساس می شد و پس بر أساس تقویم مصوب شرکت نمایشگاه ها مبادرت به تعیین این تاریخ شد. تا حالا شاهد استقبال خوب و موثر شرکت های تخصصی، اپراتورها و استارت آپ ها از الکامپ بوده ایم که باتوجه ادامه ثبت نام؛ در ایام آتی گزارش های آن ارائه خواهد شد.
مدیر اجرائی الکامپ اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه ها در بیشتر شهرهای کشور خصوصاً در تهران از چندین هفته ی قبل باردیگر شروع شده است و در هفته های گذشته چندین نمایشگاه برگزار شده که در آن شیوه نامه بهداشتی مورد تایید ستاد کرونا اعمال شده است، ضمن این که هم اکنون مجتمع های تجاری؛ مراکز اقتصادی و وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو فعال بوده و خود مردم مستقیما مبادرت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی می کنند و اصولا موضوع لزوم تداوم کسب وکارها و تقویت آنها هم زمان با رعایت شیوه نامه ها را در وضع فعلی کشور باید مدنظر قرار دهیم.
ثروتی در ادامه اظهار داشت: امسال علاوه بر سالن های شرکت های فاوا و اپراتورها، حضور اکوسیستم نوآوری شامل استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان را در بخش الکام استارز خواهیم داشت و الکامپ امسال از حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات ایران برخوردارست.
وی با اشاره به موارد رعایت شیوه نامه های بهداشتی اظهار داشت: در نمایشگاه این دوره، از بازدیدکنندگان تخصصی استقبال به عمل خواهد آمد، سیستم تهویه هوا تقویت شده و جریان هوا بهتر از سالهای قبل است، بسته های بهداشتی در زمان ورود به بازدیدکنندگان تخصصی داده خواهد شد و در ورودی سالن ها نیز دروازه های ضدعفونی کننده تعبیه شده است. همین طور از تمامی بازدیدکنندگان تب سنجی می شود و ورود افراد بدون ماسک به تمامی فضاها ممنوعست و رعایت فاصله ی اجتماعی نیز کنترل می شود.
مدیر اجرائی نمایشگاه الکامپ بیست وششم درباره دیگر تدابیر اتخاذشده در الکامپ امسال اظهار داشت: در بخش غرفه سازی ها نیز شیوه نامه های خاصی مانند عدم وجود فضاهای بسته و مسقف، رعایت فاصله های اجتماعی، شیلدهای روی کانترها و سایر موارد وجود دارد که شرکت های غرفه ساز ملزم به رعایت آنها هستند. بخش هایی از نمایشگاه علاوه بر حضوری بصورت آنلان و مجازی برگزار می شود و موجب خواهد شد تعداد مخاطبان بیشتری از نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن استفاده کنند و دستگاه های دولتی نیز در این نمایشگاه به معرفی آخرین خدمات خود خواهند پرداخت.
ثروتی از شرکتها و استارت آپ ها دعوت کرد که با مراجعه به سایت نمایشگاه الکامپ نسبت به ثبت نام و حضور در این نمایشگاه در موعد مقرر اقدام نمایند.1400/03/28
13:52:08
0.0 / 5
1226
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان بی بی سرور
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد