چالش كمبود نیروهای صاحب تفكر دیجیتال در كشور

چالش كمبود نیروهای صاحب تفكر دیجیتال در كشور

بی بی سرور: یک کارشناس چالش حوزه ارتباطات را کمبود نیروهای صاحب تفکر دیجیتال دانست و اظهار داشت: مجموعه مدیریتی کشور ما به خصوص نیروهای با سنین بالا خیلی اوقات نمی توانند خویش را با نیازهای امروزی وفق دهند که بحث تحول دیجیتال هم از این موارد است.


علی مطهری در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به چالش های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بیان نمود: چالش اساسی این است که صاحبان تفکر دیجیتال در کشور کم هستند و کمتر وارد مسائل سیاسی می شوند. لازم است مدیرانی که سر کار می آیند، حتی المقدور خویش را با این فضا وفق دهند. تحول دیجیتال نیازمند تفکر دیجیتال است و این یک چالش است که مجموعه مدیریتی کشور ما به خصوص نیروهای با سنین بالا خیلی اوقات نمی توانند خویش را با نیازهای امروزی وفق دهند و بحث تحول دیجیتال هم از این موارد است.
ایشان در ادامه تصریح کرد: این چالش مختص دولت بعدی نیست، چالش کشور است و هر دولتی که سر کار می آید، باید بتواند این اختلاف نسلی را پر کند، از مدیران تازه نفس استفاده نماید یا اگر مدیرانی با تجربه های ارزشمندی وجود دارند، باید بتوانند حوزه کارشناسی خویش را تقویت نمایند. اگر اعضای وزارت ارتباطات به وظایف ذاتی خود بپردازند، می توانند موفق باشند چون گاهی این وظایف را رها می کنند و به کارهای دیگر می پردازند.
منبع:

1400/03/26
22:45:42
0.0 / 5
1294
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد