به طور موقت؛

توئیتر روند تایید هویت افراد مشهور را متوقف كرد

توئیتر روند تایید هویت افراد مشهور را متوقف كرد

تنها ۸ روز بعد از آنکه توئیتر اعلام نمود روند تأیید هویت و اعطای تیک آبی به افراد مشهور را از سر گرفته، این فرآیند باردیگر متوقف گردید.به گزارش بی بی سرور به نقل از انگجت، توئیتر روز گذشته اعلام نمود درخواست های بسیار زیادی در این حوزه دریافت کرده و بنابراین موقتاً درخواست های جدید را نادیده می گیرد تا بتواند به درخواست های قبلی رسیدگی کرده و در مورد آنها تصمیم بگیرد.
توئیتر پس از آغاز ریاست جمهوری دونالد ترامپ و به دلیل نگرانی از تلاش برخی چهره های تندروی نزدیک به ترامپ برای دریافت نشان تیک آبی این روند را متوقف کرده بود. در دسامبر گذشته توئیتر قوانین جدید خود برای دریافت تیک آبی را اعلام نموده بود و توضیح داده بود که این روند چگونه رخ می دهد.
بر همین اساس روزنامه نگاران، شرکتهای تجاری، مقامات دولتی، فعالان اجتماعی و سیاسی و دیگر شخصیت های مشهور اینترنتی قادر به تسریع روند دریافت تیک آبی هستند و بدین منظور باید برخی اسناد هویتی عرضه کنند.
اما حجم درخواست ها در این حوزه به قدری زیاد بوده که فعلا هیچ درخواست جدیدی پذیرفته نمی گردد. توئیتر هیچ توضیحی نداده که چه زمانی روند دریافت درخواست های جدید تأیید هویت را از سر می گیرد.


منبع:

1400/03/09
10:19:26
0.0 / 5
969
تگها: اینترنت
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد