اطلاعات شخصی دو میلیون حساب اپلیكیشن ژاپنی لو رفت

اطلاعات شخصی دو میلیون حساب اپلیكیشن ژاپنی لو رفت

بی بی سرور: یک اپلیکیشن دوست یابی ژاپنی هک شد و احیانا اطلاعات شخصی بیش از 1.7 میلیون دارنده حساب آن لو رفت.به گزارش بی بی سرور به نقل از ایسنا، شرکت نت مارکتینگ که اپلیکیشن دوست یابی اومیای را اداره می کند، اعلام نمود شواهدی از دسترسی بدون مجوز به سرورهایش در آوریل را مشاهده کرده است. همچون اطلاعاتی که احیانا افشا شده اند تصاویر کارت شناسایی مورد استفاده برای تایید سن کاربران شامل گواهی رانندگی، کارت بیمه و گذرنامه هستند. اطلاعات کارت اعتباری در این رخنه اطلاعاتی لو نرفته است.

اپلیکیشن اومیای تا آوریل ۶.۸ میلیون حساب کاربری داشته است. این اپلیکیشن برای زنان رایگان است اما با دریافت پول از مردان، درآمدزایی دارد و می خواهد برای اشتراک ماهانه طرحهایی را معرفی نماید که از حدود ۳۹۸۰ ین (۳۷ دلار) شروع می شوند.

ارزش سهام نت مارکتینگ در پی سیل دستور فروش در بازار توکیو در آستانه ریزش قرار گرفت. این شرکت که حدود ۷۰ میلیون دلار ارزش بازار دارد در فرست سکشن بازار سهام توکیو سهامش را عرضه نموده است.

حملات باج افزاری ماه جاری بعد از اینکه هکرها سرویس درمانی ایرلند را هدف گرفته و تهدید کردند اطلاعات بیماران را افشا می کنند و همین طور بعد از هک شدن گرداننده بزرگترین شبکه خط لوله سوخت رسانی آمریکا، خبرساز شدند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مطالعات یک واحد شرکت سایبر ایجنت نشان میدهد بازار دوست یابی آنلاین ژاپن در چهار سال قبل بیش از دو برابر توسعه پیدا کرده و انتظار می رود تا سال ۲۰۲۵ حدود ۷۰ درصد در مقایسه با سال ۲۰۲۰ رشد کرده و به ۱۰۶ میلیارد ین برسد.

منبع:

1400/03/03
21:17:11
0.0 / 5
1196
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد