توضیح وزیر ارتباطات درباره ارائه اینترنت رایگان به كاندیداهای ریاست جمهوری

توضیح وزیر ارتباطات درباره ارائه اینترنت رایگان به كاندیداهای ریاست جمهوری

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات می گوید ارائه اینترنت رایگان به کاندیداهای ریاست جمهوری به مفهوم تخصیص بسته اینترنت رایگان مصرفی نیست بلکه منظور فراهم کردن امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی است.


به گزارش بی بی سرور به نقل از خانه ملت، محمدجواد آذری جهرمی بعد از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اظهار داشت: در جلسه امروز گزارشی از میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات ارائه و آخرین وضعیت تشریح شد و در نهایت قرار شد بعنوان وظایف نظارتی مجلس، کمیته ای از نمایندگان از پیشرفت پروژه های این زمینه بازدید کنند و مجدد بعد از گذشت ۲ هفته آتی، جلسه ای دراین زمینه داشته باشیم.
وی با اعلان اینکه امیدواریم تعدادی از موانع موجود دراین زمینه با همراهی مجلس برطرف شود، اضافه کرد: اخبار خوبی در حوزه توسعه روستایی و فضایی در هفته های آتی منتشر می شود.
وزیر کابینه دوازدهم درباره انتشار برخی خبرها در خصوص ارائه اینترنت رایگان به کاندیداهای ریاست جمهوری، توضیح داد: در ایام گذشته پیامک های بسیاری در خصوص این که اگر می دانستیم به کاندیداها اینترنت رایگان داده می شود، نام نویسی می کردیم برای من ارسال شده است اما باید به این نکته دقت کرد که تخصیص اینترنت رایگان به کاندیداهای ریاست جمهوری به مفهوم ارائه بسته اینترنت رایگان مصرفی نیست.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: منظور ارائه بسته امکانات تبلیغاتی در فضای مجازی شامل ارتباط ویژه با مخاطبان در شبکه های اجتماعی داخلی، تسهیلات ارتباطی، خدمات صوت و تصویر فراگیر و.. است که به کاندیدهای تائید صلاحیت شده شورای نگهبان اختصاص پیدا می کند تا تمام کاندیداهای تاییدشده شورای نگهبان بتوانند در شیوع ویروس کرونا در فضایی عادلانه از ظرفیت های کمپین های فضای مجازی برای تشریح برنامه های خود استفاده کنند.1400/02/27
18:39:40
0.0 / 5
1046
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
BBServer بی بی سرور

bbserver.ir - مالکیت معنوی سایت بی بی سرور متعلق به مالکین آن می باشد